Skydas Premium - itin aukšta apsauga esant didelei įsilaužimo rizikai

SKYDAS PREMIUM – tai atspariausios įsilaužimui mūsų gaminamos durys. Jų unikali irpatentuota konstrukcija buvo sukurta panaudojus žinias apie visus galimus įsilaužimo būdus ir metodus, sukauptus ne tik mūsų įmonėje, bet ir autoritetingoje, notifikuotoje IFT Rosenheim laboratorijoje (Vokietijoje). Mes didžiuojamės, kad šios durys minėtoje laboratorijoje buvo bandomos išlaužti net 77 minutes gryno laiko, naudojant įvairius laužtuvus, kalimo, pjovimo bei gręžimo įrankius, bet jų įveikti taip ir nepavyko!
Atlikus šiuos bandymus, SKYDAS PREMIUM durims buvo suteikta 4 saugumo klasė(
RC4 ) pagal naujausią EN1627:2011 standartą. Į šį durų modelį turi būti montuojamos spynos, kurių viena ne žemesnės kaip 7 saugumo klasės. Seifinė, trijų rakinimo krypčių spyna apsaugota dviem gręžimui atspariomis mangano plokštelėmis. Spynos montuojamos apsauginėse plieninėse dėžutėse. SKYDAS PREMIUM išsiskiria ypač gera garso izoliacija (45 dB) bei 45 minutes saugos nuo gaisro (EI 45).

SKYDAS PREMIUM FB4 – tai neperšaunama šių durų versija, kurios bandymai atlikti Vokietijoje, IFT Rosenheim laboratorijoje, pagal EN1522 standartą. Šios durys gali būti vienvėrės, dvivėrės bei su neperšaunamu stiklu.

SKYDAS PREMIUM tinka tiek butui, tiek individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas). Šios durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, atsidarančios į vidų ar išorę.

 

Konstrukciniai stiprumo ypatumai:
1. Seifinę spyną saugo 2 gręžimui atsparios mangano plokštelės.
2. Pagrindinės ir papildomos spynų korpusai įmontuoti apsauginėse plieninėse dėžutėse.
3. Padidinto saugumo vyriai turi aukščio reguliavimo mechanizmus.
4. Vyrių pusėje yra 8 rakinimo taškai.
5. Spynų pusėje yra 6 rakinimo taškai ir dar 2 nukreipti į viršų ir apačią. Staktoje kiekvieną spynos kaištį saugo atskira apsauginė įvorė.
6. Varčia susideda iš kombinuotos konstrukcijos - grotos, plieno lakštas ir vėl grotos - todėl net ir įveikus išorines grotas, duris dar saugo lakštas ir vidinės grotos.
7. Dvigubas lakšto apšiltinimas: po 3 cm akmens vatos iš abiejų lakšto pusių. Tai durims suteikia ypatingai gerą garso ir šilumos izoliaciją.
8. Visą ypač tvirtą durų konstrukciją dengia apdailos plokštės, kurių spalvą ir raštus galite pasirinkti patys.
9. Spynų kaiščius nuo pažeidimo dengia ne plieno lakštas, o 15 mm storio lankstytas profilis.
10. Stakta angoje įtvirtinama 17 vnt. kaiščių, kurie yra apsaugoti plieninėmis 24 mm įvorėmis. 

RC4 EI45 45 dB 200 000

Pastaba. Nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.

Gamybos terminas- nuo 5 d.d

Bazinė komplektacija:

1. Durų stakta – lankstytas 100 mm „L“ formos profilis, durų angoje tvirtinamas 17 vnt. kaiščių, apsaugotų nuo nupjovimo 24 mm plieninėmis įvorėmis, pilnai apšiltinta akmens vata arba montavimo putomis(Kuo ši stakta ypatinga? )
2. Durų varčia - speciali patentuota triguba metalinė konstrukcija 100% apšiltinta dviem akmens vatos plokštės po 30 mm; bendras varčios storis 91 mm; su spynų apsauginėmis dėžutėmis.
3. Sustiprinti, reguliuojami lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais - 2 vnt.
4. Durų lankstų apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens - 8 vnt.
5. Sandarinimo tarpinės - 2 vnt.
7. Išorinė ir vidinė varčios apdaila - pagal pasirinkimą, žiūrėti čia .
8. Išoriniai apvadai.
9. Spynos – pagal pasirinkimą, bet viena spynų ne žemesnės kaip 7 saugumo klasės, žiūrėti čia .
10. Abi spynos montuojamos apsauginėse plieninėse dėžutėse. Seifinė spyna apsaugota 2 gręžimui atspariomis mangano plokštelėmis.
11. Trijų rakinimo krypčių spynos traukės papildomai apsaugotos plieniniais vamzdeliais. 

Durų savybės

Saugios

Specialiai lankstyta „L“ formos 115 mm pločio durų stakta ne tik yra platesnė, nei įprastinių „šarvuotų“ durų, bet ir turi net 8 tvirtumą suteikiančias lenkimo briaunas, t.y. dvigubai daugiau nei stačiakampė ar iš vamzdžio pagaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas. Be to, ši stakta angoje montuojama 17 vnt. kaiščių, kuriuos nuo nupjovimo saugo 24mm plieninės įvorės, todėl staktos nėra būtina įbetonuoti. Vidinė varčios konstrukcija yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia deformuoti durų laužimo metu. Į šį durų modelį turi būti montuojamos spynos, kurių viena ne žemesnės kaip 7 saugumo klasės. Šios spynos montuojamos apsauginėse plieninėse dėžutėse. Seifinė spyna apsaugota 2 gręžimui atspariomis mangano plokštelėmis, o staktoje kiekvieną spynos kaištį saugo atskira apsauginė įvorė.

Ypač gerai izoliuoja garsą, užkerta kelią kvapams

Durų SKYDAS PREMIUM, dėl pilnai apšiltintos durų konstrukcijos 60 mm akmens vatos plokšte (2 plokštės po 30 mm) garso izoliacija yra net 45 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 15 dB garsu (60 dB triukšmas – 45 dB durų garso izoliacija = 15 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25–30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo kvapų bei dūmų, sklindančių iš laiptinės ar lauko.

Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus SKYDAS PREMIUM net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą. Priešgaisriniai bandymai atlikti ir sertifikatas išduotas Vokietijoje, IFT Rosenheim laboratorijoje, sertifikato Nr. 271 36831. Tai ypač aktualu daugiabučiuose namuose, kur gaisras gali išplisti nuo kaimynų ar padegus duris, o nuosavuose namuose- iš katilinės ar garažo. Daugumoje Europos Sąjungos šalių atsparumas ugniai yra įprastas reikalavimas buto įėjimo durims. Lietuvoje priešgaisrinių durų paklausa ypač išaugo po 2007 m. daugiabučio namo Žirmūnuose (Vilniuje) gaisro, kurio metu žuvo net 6 žmonės.

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys SKYDAS gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai IFT Rosenheim laboratorijoje Vokietijoje parodė, kad po 200 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS PREMIUM durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.


Durų apdaila įprastai gaminama iš dažytos arba PVC plėvele laminuotos MDF ar Umidax-HLS plokštės. Dažymui naudojami poliuretaniniai dažai, kurie yra atsparūs drėgmei, neblunka saulėje, o PVC plėvele laminuota apdailos plokštė yra ypač atspari įbrėžimams, nenusidaužo kampai.

Spynos gali būti keičiamos neardant durų, todėl tai atliekama lengvai ir greitai

Lengva prižiūrėti

Dažyta ar PVC plėvele laminuota durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

UAB "Plieninis skydas" pagamintų "šarvuotų", apsauginių ir priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE .

Techniniai duomenys


Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Svarbu:
Atsparumo įsilaužimui sertifikatas galiojai durims, kurių matmenys tokie: vienvėrių 2200x 1000 mm, dvivėrių 2200x 1500 mm. Durų aukštis ir plotis gali didėti 10% arba mažėti 20%.

Priešgaisrinių durų atsparumas ugniai EI45 galioja matmenims 2230x 1010 mm.


SKYDAS PREMIUM durų pjūvis

Slenkstis

Galimi tokie slenksčiai (2 mm storio):
1. juodo metalo,
2. cinkuoto RUUKKI metalo,
3. nerūdijančio matinio plieno.

Sertifikatai