Skydas Standart 2 - padidinto atsparumo įsilaužimui durys

Tai nėra tiesiog paprastos „šarvuotos“ durys – tai apsauginės nuo įsilaužimo durys, kurių konstrukcija buvo sukurta panaudojus ne tik mūsų įmonėje, bet ir  prestižinėje notifikuotoje IFT Rosenheim laboratorijoje (Vokietijoje) sukauptas žinias apie visus galimus įsilaužimo būdus ir metodus. Apsauginių durų SKYDAS STANDART 2 atsparumas įsilaužimui patikrintas ir patvirtintas minėtoje laboratorijoje ir joms suteikta 2 saugumo klasė (RC2) pagal naujausią EN 1627:2011 standartą. Į šį durų modelį galima montuoti ne žemesnės kaip 3 saugumo klasės spynas, kurių viena turi būti apsaugota nepragręžiama plokštele. SKYDAS STANDART 2 pasižymi gera garso ir šilumos izoliacija, todėl tinka tiek butui, tiek individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas).

Šios durys taip pat gali būti priešgaisrinės, atsidarančios į vidų ar išorę.

NAUJIENA! Šios durys gali būti ir PRIEŠDŪMINĖS (Sm).

 

Gamybos terminas - nuo 5 d.d.

Oro garso izoliavimo koeficientas 41 dB Rw (C;Ctr)
Šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/ (m2K)
Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui 200 000 ciklų
Apsauga nuo įsilaužimo klasė
EN 1627:2011 RC2
Atsparumas vėjo apkrovai C3 klasė
Oro skverbtis 3 klasė
Vandens nepralaidumas 2A klasė
Mechaninis stiprumas ir standumas 4 klasė
Atsparumas ugniai (pasirenkama) EI 30/ EI45

Pastaba. Lentelėje nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.

Bazinė komplektacija:

1. Durų stakta – lankstytas 100 mm „L“ formos profilis, durų angoje tvirtinamas 16 vnt. kaiščių, apsaugotų nuo nupjovimo 24 mm plieninėmis įvorėmis; pilnai apšiltinta akmens vata arba montavimo putomis. (Kuo ši stakta ypatinga? ) 
2. Durų varčia - speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm; su spynos apsaugine dėžute.
3. Lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais - 2 vnt. 
4. Durų lankstų apsauginiai kaiščiai - 2 vnt. 16 mm skersmens ir 4 vnt 12 mm skersmens.
5. Sandarinimo tarpinės - 2 vnt. 
6. Papildoma priešgaisrinė tarpinė (jei durys turi būti priešgaisrinės)
7. Akutė. 
8. Išorinė ir vidinė varčios apdaila - pagal pasirinkimą, žiūrėti čia.
9. Išoriniai apvadai.
10. Vidiniai apvadai (jei durys turi būti priešgaisrinės).
11. Spynos – pagal pasirinkimą, bet ne žemesnės kaip 3 saugumo klasės, žiūrėti čia.
12. Viena iš spynų yra apsaugota nepragręžiama plokštele. 

Durų savybės

Saugios

Specialiai lankstyta „L“  formos, 100 mm pločio durų stakta ne tik yra platesnė, nei įprastinių „šarvuotų“ durų, bet ir turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė nei stačiakampė ar iš vamzdžio gaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas. Be to, ši stakta angoje montuojama 16 vnt. kaiščių, kuriuos nuo nupjovimo saugo 24 mm plieninės įvorės, todėl jos nėra būtina įbetonuoti. Vidinė varčios konstrukcija taip pat yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia  deformuoti durų laužimo metu, o spyna papildomai apsaugota metaline dėžute.

Į šį durų modelį galima montuoti ne žemesnės kaip 3 saugumo klasės spynas, kurių viena turi būti apsaugota nepragręžiama plokštele.

Vyrių pusėje yra 6 apsauginiai kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius. Du kaiščiai (16 mm storio) prasisuka ant guolių, o tai apsunkina jų nupjovimą. Kiti keturi (12 mm storio) yra stabilūs.

Taupo Jūsų namų šilumą

SKYDAS STANDART 2, kaip ir visi kiti SKYDO durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių apsauginių durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes visu perimetru klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas.

SKYDAS STANDART 2 šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2-K), t.y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Taigi, šios durys tinka ne tik butui, bet ir individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas).

Gerai izoliuoja garsą, užkerta kelią kvapams

Durų SKYDAS STANDART 2, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, garso izoliacija yra 41 dB. Taigi, jei už Jūsų durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19 dB garsu (60 dB triukšmas – 41 dB durų garso izoliacija = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25-30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo kvapų bei dūmų, sklindančių iš laiptinės ar lauko.

Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus SKYDAS STANDART 2 net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą. Sertifikatas išduotas Inspecta Estonia OU, Nr. 1527-CPD-0017. Tai ypač aktualu daugiabučiuose namuose, kur gaisras gali išplisti nuo kaimynų ar padegus duris, o nuosavuose namuose- iš katilinės ar garažo. Daugumoje Europos Sąjungos šalių atsparumas ugniai yra įprastas reikalavimas buto įėjimo durims. Lietuvoje priešgaisrinių durų paklausa ypač išaugo po 2007 m. daugiabučio namo Žirmūnuose (Vilniuje) gaisro , kurio metu žuvo net 6 žmonės. 

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys SKYDAS gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai IFT Rosenheim laboratorijoje Vokietijoje parodė, kad po 200 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS STANDART 2 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija visiškai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.


Durų apdaila įprastai gaminama iš dažytos arba PVC plėvele laminuotos MDF ar Umidax-HLS plokštės. Dažymui naudojami poliuretaniniai dažai, kurie yra atsparūs drėgmei, neblunka saulėje, o PVC plėvele laminuota apdailos plokštė yra ypač atspari įbrėžimams, nenusidaužo kampai.

Lengva prižiūrėti

Dažyta ar PVC plėvele laminuota durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

UAB "Plieninis skydas" pagamintų "šarvuotų", apsauginių ir priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE.

Jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelius SKYDAS STANDART 3 ar SKYDAS PREMIUM, kurių atsparumas įsilaužimui taip pat patikrintas ir patvirtintas autoritetingoje notifikuotoje IFT Rosenheim mokslinių tyrimų laboratorijoje Vokietijoje.

Techniniai duomenys

Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Svarbu:
Atsparumo įsilaužimui sertifikatas galiojai durims, kurių matmenys 2100x 980 mm. Durų aukštis ir plotis gali didėti 10% arba mažėti 20%.

Priešgaisrinių durų atsparumas ugniai EI45 galioja matmenims iki 2100x 980 mm.
Durų aukštis ar plotis gali didėti 15% (bet bendras plotas negali didėti daugiau kaip 20%)- tuomet atsparumas ugniai bus EI30.

SKYDAS STANDART 2 durų pjūvis

Slenkstis

Galimi tokie slenksčiai (2 mm storio): 
1. juodo metalo, 
2. cinkuoto RUUKKI metalo,
3. nerūdijančio matinio plieno.

 Sertifikatai