Skydas Standart - „šarvuotos“ durys taupantiems

Jei norite džiaugtis šiltomis, sandariomis bei saugiomis „šarvuotomis“ durimis – SKYDAS STANDART kaip tik Jums! Jūsų norų nevaržančios dizaino galimybės, iki smulkmenų apgalvota konstrukcija bei itin konkurencinga kaina padėjo šioms durims užkariauti mūsų klientų simpatijas.

Skydas Standart – tai unikalus ir ekonomiškas „šarvuotų“ durų SKYDAS modelis, patvarios lankstytos metalinės konstrukcijos, pasižyminčios gera garso bei šilumos izoliacija, todėl tinka tiek butui, tiek individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas). Durys gali būti nestandartinės bei priešgaisrinės.

NAUJIENA! Šios durys gali būti ir PRIEŠDŪMINĖS (Sm).

Gamybos terminas – nuo 5 d.d.

Oro garso izoliavimo koeficientas 41 dB Rw (C;Ctr)
Šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K)
Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui 100 000 ciklų
Atsparumas vėjo apkrovai C5 klasė
Oro skverbtis 4 klasė
Vandens nepralaidumas 6A klasė
Mechaninis stiprumas ir standumas 4 klasė
Atsparumas ugniai (pasirenkama) EI 30/ EI45

Pastaba. Lentelėje nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.

Bazinė komplektacija:

1. Durų stakta - lankstytas „L“ formos profilis, durų angoje montuojamas 8 kaiščiais; pilnai apšiltinta akmens vata arba montavimo putomis.
2. Durų varčia - speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm.
3. Lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais - 2 vnt. 
4. Durų lankstų prasisukantys apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens - 2 vnt.
5. Sandarinimo tarpinės - 2 vnt. 
6. Akutė Ø14. 
7. Išorinė ir vidinė varčios apdaila - pagal pasirinkimą, žiūrėti čia .
8. Išoriniai apvadai.
9. Spynos – pagal pasirinkimą, žiūrėti čia . 

DURŲ SAVYBĖS

Taupo Jūsų namų šilumą

SKYDAS STANDART, kaip ir visi kiti Skydo durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių apsauginių durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio  „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes per visą perimetrą klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas .

SKYDAS STANDART šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K), t.y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Taigi, šios durys tinka ne tik butui, bet ir individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas apdailas ).

Gerai izoliuoja garsą, užkerta kelią kvapams

Durų SKYDAS STANDART dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos garso izoliacija 41dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19dB garsu (60 dB triukšmas – 41 dB durų garso izoliacija  = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25–30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo kvapų bei dūmų, sklindančių iš laiptinės ar lauko.

Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus SKYDAS STANDART net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą. Sertifikatas išduotas Inspecta Estonia OU, Nr. 1527-CPD-0017 . Tai ypač aktualu daugiabučiuose namuose, kur gaisras gali išplisti nuo kaimynų ar padegus duris, o nuosavuose namuose – iš katilinės ar garažo. Daugumoje Europos Sąjungos šalių atsparumas ugniai yra įprastas reikalavimas buto įėjimo durims. Lietuvoje priešgaisrinių durų paklausa ypač išaugo po 2007 m. daugiabučio namo Žirmūnuose Vilniuje gaisro , kurio metu žuvo net 6 žmonės.

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys SKYDAS gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai parodė, kad po 100 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS STANDART durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.
Durų apdaila įprastai gaminama iš dažytos arba PVC plėvele laminuotos MDF ar Umidax-HLS plokštės. Dažymui naudojami poliuretaniniai dažai, kurie yra atsparūs drėgmei, neblunka saulėje, neskilinėja, nesilupa, o PVC plėvele laminuota apdailos plokštė yra ypač atspari įbrėžimams, nenusidaužo kampai.

Lengva prižiūrėti

Dažyta ar PVC plėvele laminuota durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės 

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų  arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą .

Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su viršulangiu, arkinės ir t.t. Daugiau variantų rasite čia . 

UAB "Plieninis skydas" pagamintų "šarvuotų", apsauginių ir priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE .

Saugios 

Specialiai lankstyta „L“ formos durų stakta turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė , nei stačiakampė  ar iš vamzdžio pagaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas.

Vidinė varčios konstrukcija taip pat yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia lengvai deformuoti durų laužimo metu.

Vyrių pusėje yra 2 vnt. 16 mm storio prasisukantys kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius. Šie apsauginiai kaiščiai prasisuka ant guolių, o tai apsunkina jų nupjovimą.

Tad naudojant patikimas spynas , šios durys ne tik taupys Jūsų namų šilumą, bet ir saugos nuo triukšmo bei nepageidaujamų svečių.

Tačiau jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelius SKYDAS STANDART 2 , SKYDAS STANDART 3 ar SKYDAS PREMIUM , kurių atsparumas įsilaužimui patikrintas ir patvirtintas autoritetingoje notifikuotoje IFT Rosenheim mokslinių tyrimų laboratorijoje Vokietijoje. Šie durų modeliai buvo sukurti panaudojus minėtoje laboratorijoje sukauptas žinias apie visus galimus įsilaužimo būdus ir metodus.

Techniniai duomenys

Galimi durų variantai:

Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Svarbu: 
Priešgaisrinių durų atsparumas ugniai EI45 galioja matmenims iki 2100x 980 mm.
Durų aukštis ar plotis gali didėti 15% (bet bendras plotas negali didėti daugiau kaip 20%)- tuomet atsparumas ugniai bus EI30.

SKYDAS STANDART pjūvis

Galimi slenksčiai

Durų modelis Slenktis
Nerūdijančio matinio plieno slenkstis (2mm) Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2mm) uždengtas nerūdijančio blizgaus plieno (0.6mm) apdaila Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2mm) nudažytas milteliniu būdu
Skydas Standart (1 LS) 20x80;  20x35x80 „L“ forma 40x60 20x80; 40x60; 20x35x80 „L“ forma
Skydas Standart (1 LS) 40x60 stakta 40x60 40x60

Sertifikatai