Skydas 2000

SKYDAS 2000 – specialiai lauko sąlygoms sukurtos durys 

Jei norite mėgautis šiltu ir saugiu gyvenimu savo namuose ir nepageidaujate matyti apšerkšnijusių, dėl temperatūros pokyčių išsikraipiusių ir praleidžiančių vėją bei vandenį durų, ar jaudintis dėl jų saugumo, tai naujasis SKYDAS 2000 kaip tik Jums!

Šios durys – tai kombinuotas metalo ir medžio derinys, kur metalas suteikia stiprumą, o medis – šalčio nepralaidumą. SKYDAS 2000 apdaila gaminama impregnuotos, sertifikuotos belgiškos UMIDAX – HLS plokštės arba specialios, lauko sąlygoms pritaikytos kietmedžio faneros – WRB plokštės. Umidax - HLS plokštei dažyti naudojami aukštos kokybės poliuretatiniai dažai, kurių spalva neišblunka net po daugelio metų. Durų staktos bei varčios krašto metalinė konstrukcija taip pat padengta UMIDAX – HLS arba WRB plokšte, todėlužkertamas kelias šalčio tilto susidarymui, o durų išvaizda tampa itin estetiška.

SKYDAS 2000 gali būti nestandartinės ir neriboto dizaino.

Šios durys pasižymi labai geromis garso (42 dB) ir šilumos (1,2 W/(m2K)) izoliacijos savybėmis, todėl puikiai tiks nuosaviems namams, kotedžams arba butams.

Gamybos terminas nuo 8 d.d.

Oro garso izoliavimo koeficientas 42 dB Rw (C;Ctr)
Šilumos perdavimo koeficientas 1,2 W /(m2K)
Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui 100 000 ciklų
Atsparumas vėjo apkrovai C5 klasė
Oro skverbtis 3 klasė
Vandens nepralaidumas 6A klasė
Mechaninis stiprumas ir standumas 4 klasė

Pastaba. Lentelėje nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.

Bazinė komplektacija:

1. Durų stakta – lankstytas stačiakampis metalinis profilis, visiškai padengtas drėgmei atsparia Umidax HLS plokšte.
2. Durų varčia – speciali lankstyta metalinė konstrukcija, visiškai padengta drėgmei atsparia Umidax HLS plokšte.
3. Lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais – 3 vnt.
4. Durų lankstų apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens – 2 vnt.
5. Sandarinimo tarpinės – 2 vnt.
6. Akutė.
7. Išorinė ir vidinė varčios apdaila – dažyta UMIDAX – HLS plokštė arba WRB.
8. Išoriniai ir vidiniai apvadai – dažyta UMIDAX – HLS plokštė arba WRB.
9. Spynos – pagal pasirinkimą, žiūrėti SPYNOS
10. Nerūdijančio plieno slenkstis.
11. ASSA plokštelė į staktą.
12. Papildomi prailginti žiedai į staktą (jei naudojama papildoma spyna).

Durų savybės

Taupo Jūsų namų šilumą

SKYDAS 2000 iš kitų „šarvuotų“ lauko durų išsiskiria tuo, kad visa jo tvirta metalinė konstrukcija (įskaitant visą staktą ir varčios kraštą) yra padengta sertifikuota drėgmei atsparia ir itin tvirta Umidax – HLS medžio plaušo plokšte. Tokiu būdu užkertamas kelias šalčio tilto susidarymui. Dėl šios unikalios konstrukcijos tinkamai eksploatuojamos durys SKYDAS 2000 neperšąla, nerasoja, ant jų nesikaupia kondensatas ar šerkšnas. Visa tai pasiekiama neaukojant saugumo bei patvarumo.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 60 mm akmens vatos plokšte. Naujojo SKYDAS 2000 „L“ formos slenkstis bei stakta užtikrina ypatingą sandarumą, nes per visą perimetrą klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstytas profilis leidžia pilnai apšiltinti visą staktą (to negalima padaryti esant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijai).

SKYDAS 2000 šilumos koeficientas 1,2 W/(m2K), t. y. netgi geresnė negu 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma).

Sandarios, gerai izoliuoja garsą

Durų SKYDAS 2000 garso izoliacija, dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos, yra net 42 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 18 dB garsu (60 dB triukšmas – 42 dB durų garso izoliacija). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25–30 dB).

Saugios 

Vidinė varčios konstrukcija yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia lengvai deformuoti durų laužimo metu.

Vyrių pusėje yra 2 vnt. 16 mm storio kaiščiai, kurie apsaugo nuo durų varčios iškėlimo, nupjovus vyrius.

Tad naudojant patikimas spynas , šios durys ne tik taupys Jūsų namų šilumą, bet ir saugos nuo triukšmo bei nepageidaujamų svečių.

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys Skydas gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai parodė, kad po 100 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS 2000 durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila gaminama iš WRB arba Umidax - HLS plokštės. WRB - tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, puikiai pritaikyta lauko sąlygoms. Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo. Umidax – HLS plokštė dažoma poliuretaniniais dažais, kurie yra atsparūs drėgmei, neblunka saulėje. Ši apdaila taip pat neriboja dizaino pasirinkimo.

Lengva prižiūrėti

Dažyta durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą .

Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su viršulangiu, arkinės ir t.t.

UAB "Plieninis skydas" pagamintų "šarvuotų", apsauginių bei priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE .

Jei reikalingos paprastesnės konstrukcijos durys, rinkitės „šarvuotas“ duris SKYDAS STANDART .
Jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelius SKYDAS STANDART 2 , SKYDAS STANDART 3 ar SKYDAS PREMIUM, kurie puikiai gali būti pritaikyti lauko sąlygoms naudojant tam pritaikytas medžiagas.

Techniniai duomenys

Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Galimi durų variantai:

SKYDAS 2000 pjūvis 

Galimi slenksčiai:

Slenkstis
Durų modelis Nerūdijančio matinio plieno slenkstis (2 mm) Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2 mm) uždengtas nerūdijančio blizgaus plieno (0.6 mm) apdaila Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2 mm) nudažytas milteliniu būdu
Skydas 2000 20x104; 20x35x104 „L" formos 32x104 (20mm juodo arba RUUKKI metalo slenksčis, kurį dengia 12mm Umidax plokštė ir visa tai uždengta 0,6mm nerūd. plieno apdaila)

Sertifikatai