Skydas Standart

SKYDAS STANDART – „šarvuotos“ durys taupiems 

Jei norite džiaugtis šiltomis, sandariomis bei saugiomis „šarvuotomis“ durimis – SKYDAS STANDART kaip tik Jums! Jūsų norų nevaržančios dizaino galimybės, iki smulkmenų apgalvota konstrukcija bei itin konkurencinga kaina padėjo šioms durims užkariauti mūsų klientų simpatijas.

Šios durys puikiai tinka individualiam namui ar kotedžui, nes yra patvarios lankstytos, pilnai apšiltintos metalinės konstrukcijos, pasižyminčios gera šilumos bei garso izoliacija. Lauko sąlygoms pritaikytų durų apdaila gaminama iš drėgmei atsparios, sertifikuotos belgiškos plokštės Umidax HLS arba specialios, lauko sąlygoms pritaikytos kietmedžio faneros – WRB plokštės. Umidax HLS plokštė dažoma poliuretaniniais dažais, kurie neišblunka net po daugelio metų. Durys gali būti nestandartinės bei priešgaisrinės.


Lauko durų konstrukciją rekomenduojama gaminti iš cinkuoto RUUKKI metalo.

NAUJIENA! Šios durys gali būti ir PRIEŠDŪMINĖS (Sm).

Gamybos terminas - nuo 8 d.d.

Oro garso izoliavimo koeficientas 41 dB Rw (C;Ctr)
Šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K)
Atsparumas kartotiniam atidarymui ir uždarymui 100 000 ciklų
Atsparumas vėjo apkrovai C5 klasė
Oro skverbtis 4 klasė
Vandens nepralaidumas 6A klasė
Mechaninis stiprumas ir standumas 4 klasė
Atsparumas ugniai (pasirenkama) EI 30/ EI45

Pastaba. Lentelėje nurodyti parametrai galioja, kai durys yra komplektuojamos su vidiniais ir išoriniais apvadais.

Bazinė komplektacija:

1. Durų stakta - lankstytas „L“ formos profilis, durų angoje montuojamas 8 kaiščiais; pilnai apšiltinta akmens vata arba montavimo putomis.
2. Durų varčia - speciali lankstyta metalinė konstrukcija 100% apšiltinta 50 mm akmens vatos plokšte; bendras varčios storis 75 mm.
3. Lankstai su atraminiais guoliais, uždengti chromuotais apdailos gaubteliais - 2 vnt.
4. Durų lankstų prasisukantys apsauginiai kaiščiai 16 mm skersmens - 2 vnt.
5. Sandarinimo tarpinės - 2 vnt.
6. Akutė Ø14.
7. Išorinė ir vidinė varčios apdaila – Umidax-HLS plokštė
8. Išoriniai apvadai.
9. Spynos – pagal pasirinkimą, žiūrėti SPYNOS. 

Durų savybės

Taupo Jūsų namų šilumą

SKYDAS STANDART, kaip ir visi kiti „Skydo" durų modeliai, dėl savo unikalios ir puikiai apšiltintos metalinės konstrukcijos yra vienos geriausiai šilumą sulaikančių „šarvuotų“ durų tiek Lietuvoje, tiek visoje ES.

Kadangi lankstyto profilio varčios konstrukcija neturi uždarų ertmių, todėl ją galima pilnai apšiltinti 50 mm akmens vatos plokšte. Lankstyto profilio „L“ formos stakta bei slenkstis užtikrina ypatingą sandarumą, nes visu perimetru klijuojama papildoma tarpinė (iš viso dvi tarpinės). Taip pat lankstyto profilio stakta yra pilnai apšiltinama, skirtingai nei naudojant uždaro profilio vamzdžio tipo konstrukcijas.

„Šarvuotų“ durų SKYDAS STANDART šilumos perdavimo koeficientas 1,3 W/(m2K), t. y. kaip 6 kamerų plastikinių langų (kuo koeficientas mažesnis, tuo daugiau šilumos sulaikoma). Taigi, šios durys puikiai tinka individualiam namui (naudojant lauko sąlygoms pritaikytas medžiagas).

Sandarios, ypač gerai izoliuoja garsą

„Šarvuotų“ durų SKYDAS STANDART dėl jau minėtos pilnai apšiltintos durų konstrukcijos garso izoliacija 41 dB. Taigi, jei už Jūsų lauko durų ūžia miestas maždaug 60 dB garsu, jį tegirdėsite 19 dB garsu (60 dB triukšmas – 41 dB durų garso izoliacija = 19 dB). Toks garso lygis Jums net netrukdytų miegoti (miegamajame, vaikų kambariuose rekomenduojamas triukšmo lygis 25–30 dB).

Šios durys yra ypač sandarios, todėl puikiai apsaugo nuo vėjo, kvapų bei dūmų, sklindančių iš lauko.

Priešgaisrinės

Panaudojus papildomus priešgaisrinius elementus SKYDAS STANDART net 45 minutes saugo nuo ugnies ir atlaiko 1000oC temperatūrą (EI45). Sertifikatas išduotas Inspecta Estonia OU, Nr. 1527–CPD–0017. Individualiuose namuose jau keliami priešgaisriniai reikalavimai katilinių durims. Taip pat ugnis gali išplisti ir iš garažo. 

Patvarios ir ilgaamžės, patogu naudoti

Kadangi visos durys SKYDAS gaminamos labai tiksliomis programuojamomis staklėmis Amada, kurios geba apdoroti metalą 0,1 mm tikslumu, todėl jų konstrukcija yra preciziškai tiksli ir tiesi. Naudojant vyrius su atraminiais guoliais, jas ypač lengva varstyti, nepaisant metalinėms durims būdingo didesnio svorio. Bandymai parodė, kad po 100 000 kartotinio varstymo ciklų SKYDAS STANDART durų konstrukcija išliko absoliučiai nepakitusi.

Kadangi vidinėje durų konstrukcijoje nėra uždarų ertmių, visa metalinė konstrukcija pilnai padengta milteliniais dažais, kurie skirti ypač ilgalaikiam metalo paviršiaus apsaugojimui nuo korozijos.

Durų apdaila gaminama iš WRB arba Umidax - HLS plokštės. WRB - tai iš kietmedžio medienos pagaminta speciali fanera, puikiai pritaikyta lauko sąlygoms. Šią apdailos plokštę galima drąsiai frezuoti nesibaiminant, kad ji išsipūs, šerpetos ar praras savo savybes (o tai dažnai atsitinka durų apdailą gaminant iš vadinamosios „jūrinės“ faneros). WRB paviršius turi daugeliui taip patinkančią medienos tekstūrą, suteikiančią durims solidumo. Umidax – HLS plokštė dažoma poliuretaniniais dažais, kurie yra atsparūs drėgmei, neblunka saulėje. Ši apdaila taip pat neriboja dizaino pasirinkimo.

Lauko durų konstrukciją rekomenduojama gaminti iš cinkuoto RUUKKI metalo.

Lengva prižiūrėti

Dažyta durų apdaila nereikalauja jokios ypatingos priežiūros, ją lengva valyti.  

Dizaino galimybės

Galite pasirinkti iš beveik 200 mūsų siūlomų apdailos raštų arba pagaminsime pagal individualų architekto ar mūsų pačių paruoštą projektą.

Durys gali būti vienvėrės, dvivėrės, su viršulangiu, arkinės ir t.t. Daugiau variantų rasite čia.

UAB "Plieninis skydas" pagamintų "šarvuotų", apsauginių ir priešgaisrinių durų nuotraukas galite pažiūrėti GALERIJOJE.

Saugios

Specialiai lankstyta „L“ formos durų stakta turi 6 lenkimo briaunas, todėl yra tvirtesnė, nei stačiakampė ar iš vamzdžio pagaminta stakta, kurios turi tik 4 lenkimo briaunas.

Vidinė varčios konstrukcija taip pat yra sutvirtinta standumo briaunomis, kurios neleidžia lengvai deformuoti durų laužimo metu.

Vyrių pusėje yra 2 vnt. 16 mm storio prasisukantys kaiščiai, kurie neleidžia iškelti durų varčios nupjovus vyrius. Šie apsauginiai kaiščiai prasisuka ant guolių, o tai apsunkina jų nupjovimą.

Tad naudojant patikimas spynas, šios durys ne tik taupys Jūsų namų šilumą, bet ir saugos nuo triukšmo bei nepageidaujamų svečių.

Jei reikalingos šiltesnės, specialiai lauko sąlygoms sukurtos durys – rinkitės durų modelį Skydas 2000 .

Jei reikalingas aukštesnis apsaugos lygis, rinkitės apsauginių durų modelius SKYDAS STANDART 2, SKYDAS STANDART 3 ar SKYDAS PREMIUM, kurių atsparumas įsilaužimui patikrintas ir patvirtintas autoritetingoje notifikuotoje IFT Rosenheim mokslinių tyrimų laboratorijoje Vokietijoje. Šie durų modeliai buvo sukurti panaudojus minėtoje laboratorijoje sukauptas žinias apie visus galimus įsilaužimo būdus ir metodus. Šie durų modeliai taip pat gali būti pritaikomi lauko sąlygoms.

Techniniai duomenys

Galimi durų variantai:

Durys gaminamos tiksliai pagal reikiamus matmenis.

Svarbu:

Priešgaisrinių durų atsparumas ugniai EI45 galioja matmenims iki 2100x 980 mm.
Durų aukštis ar plotis gali didėti 15% (bet bendras plotas negali didėti daugiau kaip 20%)- tuomet atsparumas ugniai bus EI30.

SKYDAS STANDART pjūvis

Galimi slenksčiai

Slenktis
Durų modelis Nerūdijančio matinio plieno slenkstis (2mm) Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2mm) uždengtas nerūdijančio blizgaus plieno (0.6mm) apdaila Juodo arba RUUKKI cinkuoto metalo slenkstis (2mm) nudažytas milteliniu būdu
Skydas Standart (1 LS) 20x80; 20x35x80 „L“ forma 40x60 20x80; 40x60; 20x35x80 „L“ forma
Skydas Standart (1 LS) 40x60 stakta 40x60 40x60

Sertifikatai