Sekcijiniai garažo vartai

„HORMANN“ SEKCIJINIAI GARAŽO VARTAI

Elegantiški automatiniai segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Taip Jūs sutaupote vietos garaže ir priešais jį, o visas pravažiavimas lieka laisvas. Segmentiniai vartai tinka visada, nežiūrint į tai, ar Jūsų garažo vartų anga yra stačiakampės ar įstrižos formos, su segmentine ar su apvalia arka. Taip pat jie idealiai tinka keičiant senus garažo vartus naujais.

Harmoningas įspūdis

Harmoningas vartų vaizdas sukuriamas daugeliu mažų detalių. Harmoningas vartų vaizdas sukuriamas daugeliu mažų detalių. Pavyzdžiui, balto „Woodgrain“ paviršiaus šoninėmis staktomis, kurios „Hörmann“ gaminiuose standartiškai yra vienodos išvaizdos, kaip ir segmentiniai vartai (žr. nuotrauką kairėje). Prie spalvotų vartų ir vartų su „Silkgrain®“ arba „Decograin®“ paviršiumi galėsite įsigyti prie vartų sąvaros paviršiaus ir spalvos pritaikytus rėmo gaubtus. „Hörmann“ išlyginamasis sąramos aptaisas visada atrodo taip pat, kaip ir durys. Čia viskas dera tarpusavyje. 

Oro sąlygoms atspari ilgalaikė apsauga

Plastikinis rėmo padas saugo Jūsų vartus, ypač naujus, nuo galimo surūdijimo. Ir kitaip nei gali pasiūlyti konkurentai – apsaugo net ir esant nuolatinei drėgmei. Rėmo padas visiškai apgaubia rėmą surūdyti galinčiose vietose. Tai užtikrina ilgalaikę vartų apsaugą. Rėmo padas vizualiai gerai dera su vartų grindų sandarikliu.

Ypač atsparūs įbrėžimams

„Hörmann“ vartų įstiklinimui naudojama medžiaga DURATEC® yra ypač atspari įbrėžimams ir net po daugkartinio valymo ir intensyvios eksploatacijos išlieka skaidri. 

Būkite ramūs – vartuose yra automatinis pavaros užraktas

Nekviesti svečiai beveik neturi jokių šansų. Jei garažo vartai uždaryti, atitraukimo saugiklis automatiškai užsifiksuoja kreipiamajame bėgelyje, o vartai tuoj pat tvirtai užrakinami ir apsaugomi nuo išlaužimo. Tai įvyksta mechaniškai ir, priešingai nei konkurentų pavarose, veikia ir dingus elektros srovės tiekimui. 

Vartuose – praktiškos durys be slenksčio 

Kartais tai tėra maži dalykai, turintys didelių privalumų, pvz., patogu, kai iš garažo galite pasiimti savo dviratį, neatidarydami vartų. Durų patogumą pajusite greitai, ypač, jei šios durys be slenksčio. „Hörmann“ vartuose sumontuotos durys su 10 mm aukščio nerūdijančio plieno slenksčiu mažina riziką užkliūti einant bei pravažiuojant dviračiu ar motoroleriu.