„Skydo“ durys – tinkamiausios Jūsų būstui

Kokių durų reikia Jūsų būstui? Atsakysite: sandarių ir saugių, suteikiančių namams šilumos ir jaukumo, atsparių šalčiui ir drėgmei, patrauklių akiai ir, žinoma, saugančių nuo nepageidaujamų svečių. Būtent tokias Jums pasiūlys „Regila“, parduodanti ir montuojanti itin aukštos kokybės „Skydo“ šarvuotas duris.

Šarvuotos durys – ypač ekonomiškos, patvarios ir ilgaamžės. Jų dėka butas taps šiltas, saugus ir komfortiškas, apsaugotas nuo šalčio, drėgmės ir triukšmo.

„SKYDO“ durys pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Tai ypač svarbu norintiesiems gyventi ramiai, atsiriboti nuo iš laiptinės sklindančio triukšmo. Šarvuotų durų garso izoliacijos rodiklis siekia net iki 43 decibelų. Tai, žinoma, priklauso nuo medžiagų, iš kurių pagaminta varčia, naudojamų tarpinių tipo ir pačių durų konstrukcijos.Be to, daug ką lemia ir tai, ar durys kokybiškai sumontuotos, o „Regilos“ meistrai Jums tai garantuoja. Profesionalų dėka į Jūsų namus nepateks ne tik triukšmas, bet ir šaltis.Besidomintieji naujausiomis šarvuotų durų gamybos tendencijomis žino, kad metalinė, iš plieno pagaminta jų konstrukcija yra padengta drėgmei atspariomis medžiagomis. O tai labai aktualu, jeigu Jūsų butas – žemesniame aukšte, arčiau lauko durų.

Gyvenantiesiems butuose šarvuotas duris patariama rinktis ne tik dėl geros garso, šilumos ir drėgmės izoliacijos, bet ir dėl to, kad jos sunkiai įveikiamos įsibrovėliams. Saugumo garantas – duryse sumontuotos itin aukštos kokybės spynos.

Šarvuotų durų yra labai įvairių. Jos skiriasi medžiagomis, iš kurių yra pagamintos, gamybos technologijomis, kurios nuolat keičiasi ir modernėja. Taigi vienokios durys buvo prieš dešimtmetį ir jau visai kitokios – dabar. Tiesa, kad ir kaip keistųsi šarvuotų durų gamybos tendencijos, iš rinkos jos nesitraukia ir populiarumo nepraranda, kaip kad nutiko, tarkim, plastikinėms durims.

Labai svarbu ir tai, kad šarvuotos durys – puikios išvaizdos. Jos gaminamos iš metalo, bet dėl plataus apdailos medžiagų, spalvų ir raštų pasirinkimo kartais iš pažiūros sunku nustatyti, kad durys metalinės, neretai jos panašesnės į medines, atrodančios patraukliai, teikiančios namams jaukumo. Šarvuotosios durys – tikrai estetiškos. Būtent į tai dėmesį atkreipia daugelis pirkėjų. Buto durys – reprezentacinė namų vieta. Vien jas pamatęs svečias neretai įvertina, į kokią erdvę netrukus pateks, koks buto šeimininko skonis. Tad renkantis duris labai svarbu, kad jos būtų ne tik ilgaamžės, atsparios bei nuo visko apsaugančios, bet ir puikaus dizaino, tinkamos spalvos.