Horizontalios aliumininės žaliuzės

Horizontalios žaliuzės – tai ekonomiškas, praktiškas, patikrintas laiko langų uždangalas. Žaliuzės puikiai papildo interjerą, jomis galite reguliuoti į patalpą patenkantį šviesos srautą, nereikalauja didelių investicijų. Tinka plastikiniams, mediniams, aliumininiams langams.

Horizontalių žaliuzių privalumai:

·         Universalumas. Horizontalias žaliuzes lengva pritaikyti buto ar namo langams, administracinės paskirties įstaigose ar pramoninės paskirties pastatuose. Horizontalios žaliuzės, tvirtinamos valu, tinka stoglangiams. Aliumininių horizontalių žaliuzių juostų plotis 16 mm ir 25 mm, atsparios aplinkos ir UV poveikiui.

·         Ilgaamžiškumas. Aliuminis – itin lengva ir patvari gamybos medžiaga. Horizontalios žaliuzės yra atsparios drėgmei. Be to, jos nenublunka dėl saulės spindulių poveikio, nerūdija.

·         Funkcionalumas. Tokia lango uždanga yra itin lengvai valdoma rankiniu (rankenėle, virvele ar grandinėle) arba elektriniu būdu. Be to, šviesos srautas reguliuojamas itin tiksliai, nes žaliuzių juostos gali būti ir pakeliamos, ir pasukamos. Horizontalios žaliuzės ne tik apsaugos Jūsų namus ar biurą nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir įkaitimo. Jos montuojamos ant lango, sienos arba lubų. Didelė spalvų įvairovė.

Horizontalios aliumininės žaliuzės